Eesti Aerutamise Föderatsioon
EAF-i liikmed

Pärnu

Pärnu "Kalevi" Aerutajate klubi
Reg nr 80002609
Suurejõe 50 B Pärnu Tel.44 38776
treenerid: Tiina Hodakov hodakov@hot.ee, Uko Kõrge uko.korge@mail.ee

Pärnu Spordiseltsi “Kalev” Spordikool
Reg.nr. 80083879
Ringi 14A Pärnu 80014, tel. 4459684 sskalev@hot.ee
Direktor: Reet Palm
treenerid: Oleg Sedletski, Tiina Hodakov, Uko Kõrge

Aerutamise ja Sõudmise Olümpiaettevalmistus ja Koolituskeskus
Reg.nr. 80004213
Ringi 14A Pärnu 80014
kontaktisik: Koit Põder, koitp@hot.ee

Paikuse Aerutamisklubi
Reg.nr. 80203540
Tiigi 5, Sindi linn, 86704 Pärnumaa
treenerid: Kaspar Kõiva, Roland Šimanis
paikuse11@hot.ee

Spordiklubi Narva Vikingid
Reg.nr. 80183575
Jõe 2 Narva 20609
treenerid: Oleg Gorohh , Aleksander Dubrovin, Andrei Solovjov
oleggorohh@hot.ee

Spordiklubi White River
Reg.nr.80113942
Daumani 5-63 Narva 20607, whiteriver@bk.ru
kontaktisik: Andrei Vargunin

Tallinn

Spordiseltsi Põhjakotkas Spordikool
Reg.nr. 80080734
Roheline aas 13 Tallinn 10150 Tel: 6013038
Seltsi juhatuse esimees: Urmas Saaliste
Spordikooli direktor: Mart Edur
spordikotkas@gmail.com
treenerid: Lavren Hoslakov, Natalia Hoslakov

Pirita Aerutamisklubi
Reg.nr. 80075118
Aadress: Rummu tee3, Tallinn 11911
Tegutsemisaadress: Rummu tee 3 Tallinn 1911
Klubi juhatuse esimees: Martin Ilumets Tel: 51 07 907
Spordikooli direktor: Kristo Sepp Tel: 50 31 728
Võistluste korraldamine: Raul Suup Tel: 55 20 186
E-mail: piritaaerutamisklubi@gmail.com
Web: http://www.aerutamisklubi.ee
Treenerid: Kristo Sepp

Eesti Draakonaerutamise Ühendus MTÜ
Reg.nr. 80381909
Rummu tee 3 11911 Tallinn Estonia
e-mail: info@dragonboat.ee
Juhatuse esimees: Teet Vähesoo Tel:+372 58 501 344

Maidla

Aidu Spordiklubi
Reg nr. 80363946
Aadress: Mõisa 6 Maidla küla Lüganuse vald 42319 Ida-Viru
Hardi Murula E-mail: hardi@aidu.ee

Tartu

Sõudmise ja Aerutamise klubi Tartu (SAK)
Reg.nr. 80006152
Ranna tee 3 Tartu 51013 Tel: sak@saktartu.ee
juhatus@saktartu.ee http://www.saktartu.ee
treenerid: Henn Hollo , Helle Kulmar

Tartu Aeruklubi
Reg.nr.80085022
Ranna tee 3, 51013 Tartu
kontaktisik: Johann Kukk johann.kukk@mail.ee

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Reg.nr. 80072321
Ujula 4 Tartu 51008 Tel: 7375371 .http://www.tysk.ee
kontaktisik: Harry Lemberg, Koit Põder

Emajõe aeruklubi
Reg.nr. 80378184
J.Hurda 9-1, Tartu 51005
aeruklubi@gmail.com
kontaktisik: Aavo Faber

Viljandi Aerutamisklubi
Reg.nr. 80083781
Riia mnt.91 Viljandi
http://www.viljandiaerutamisklubi.planet.ee
treener: Kalev Heli kalevh@hot.ee

Rakvere

Veeslaalom
Reg.nr. 80189543
Tartu tn. 40A Rakvere 44315
kontaktisik: Udo Klopets udo.klopets@mail.ee

Võru

Spordiühing Ekstreempark
Reg nr. 80165666
Kreutzwaldi 14-5 Võru 65609
kontaktisik: Hillar Irves leevislaalom@hot.ee



http://www.aerutaja.ee/ © EAF 2019